Yhteystiedot

Mediatalo Keskisuomalainen, Omnipress Oy

Aromi ja Shaker
Mäkelänkatu 56, 3. krs,
00510 Helsinki

Tilaajapalvelun yhteystiedot

aromipalvelu@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

terveiset@aromilehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@aromilehti.fi
+358 400 629 400

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@aromilehti.fi
+358 40 537 4272

Marke-Riitta Knuts

Marke-Riitta Knuts

Projektipäällikkö

marke-riitta.knuts@aromilehti.fi

+358 40 546 7906

 

Jonina Korander

Jonina Korander

Tapahtumakoordinaattori

jonina.korander@aromilehti.fi
+358 40 844 4448

Niko Torniainen

Niko Torniainen

Markkinointi-, myynti- ja tapahtuma-assistentti

niko.torniainen@aromilehti.fi

+ 358 40 673 2883

 

Toimitus

Heli Koivuniemi

Heli Koivuniemi

Päätoimittaja

heli.koivuniemi@aromilehti.fi
+358 400 133 955

Jaana Vainio

Jaana Vainio

Toimituspäällikkö

jaana.vainio@aromilehti.fi
+358 40 671 9722

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimituspäällikkö Aromi

maaret.launis@aromilehti.fi
+358 40 757 1356

Juha Peltonen

Juha Peltonen

Toimittaja
juha.peltonen@aromilehti.fi
+358 50 554 6426

Mia Weckström

Mia Weckström

Toimittaja

mia.weckstrom@aromilehti.fi

+358 40 554 7728

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@aromilehti.fi

+358 44 744 0077

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@aromilehti.fi

+358 40 724 8583

Miia Manner

Miia Manner

Toimittaja

miia.manner@aromilehti.fi

+358 40 530 9141